Czy to Twoja firma?

Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o. praca

Szarlota

W sercu malowniczych Kaszub, gdzie natura splata się z tradycją, znajduje się nasz Kompleks Wypoczynkowy Szarlota. Nasza historia rozpoczęła się w 1961 roku, kiedy to stworzono miejsce odpoczynku dla pracowników Polskich Linii Oceanicznych. Przez lata ewoluowaliśmy, aż do momentu, gdy w 1997 roku rozpoczęła się nowa era Szarlota, kiedy to odzyskaliśmy utracone grunty i zaczęliśmy tworzyć przestrzeń wypoczynku dla gości z całej Polski.


Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprosić Was do naszych komfortowych pokoi hotelowych i urokliwych domków letniskowych, które stanowią idealne miejsce na rodzinne wakacje, romantyczne wyjazdy czy profesjonalne spotkania biznesowe. Nasze nowoczesne zaplecze szkoleniowo-konferencyjne jest doskonale przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju eventów, a bogata oferta atrakcji integracyjnych sprawia, że każdy pobyt w Szarlocie to niezapomniane przeżycie.

Naszym celem jest ciągły rozwój i podążanie za nowymi trendami, jednocześnie pielęgnując to, co w Szarlocie najcenniejsze – tradycję i rodzinny charakter. Stawiamy na przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę, aby każdy Gość czuł się u nas wyjątkowo. Szarlota to miejsce, gdzie rodziny z dziećmi znajdą swoje małe raje – od placów zabaw po bezpieczne kąpielisko nad jeziorem Osuszyno.

Nasza oferta usługowa jest szeroka i elastyczna, dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych Gości. Od wypożyczania sprzętu rekreacyjnego, przez organizację turystyki, aż po wyśmienite doznania kulinarne – w Szarlocie każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani, że nasze piękne położenie, rodzinna atmosfera i bogata oferta czynią nas wyjątkowym miejscem na mapie polskiej turystyki.

Zapraszamy do Szarlota, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień to nowa historia do opowiedzenia. Dołączcie do grona naszych zadowolonych Gości i pozwólcie sobie na chwilę relaksu w sercu Kaszub.

Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o.

 • Kucharz

  Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o.
  • Kościerzyna
  • kontrakt b2b
  Dodana
 • Recepcjonista

  Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o.
  • Kościerzyna
  • umowa o pracę
  Dodana
 • Ratownik wodny

  Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o.
  • Kościerzyna
  • umowa o pracę
  Dodana
 • Pomoc kuchenna

  Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o.
  • Kościerzyna
  • umowa o pracę
  Dodana

Mapa Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o.

Siedziba główna

Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Kompleks Wypoczynkowy Szarlota sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Gdańsk
 3. Wrocław
 4. Kościerzyna
 5. Olsztyn
 6. Katowice
 7. Malbork
 8. Łódź
 9. Poznań
 10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024