Czy to Twoja firma?

PROSMED Spółka Jawna Baran&Gawlik praca

Kraków
PROSMED Spółka Jawna Baran&Gawlik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PROSMED Spółka Jawna Baran&Gawlik

Praca alert - powiadomienia

Praca PROSMED Spółka Jawna Baran&Gawlik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PROSMED Spółka Jawna Baran&Gawlik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PROSMED Spółka Jawna Baran&Gawlik - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    PROSMED Spółka Jawna Baran&Gawlik
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie i utrzymanie czystości w pomieszczeniach firmy i na zewnątrz.

      Godziny pracy: 8-12

      Pracodawca jest również zainteresowany zatrudnieniem uchodźców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie