Czy to Twoja firma?

EDYTA KĘDZIERSKA Firma Handlowo-Usługowa KELA praca

Krosno
EDYTA KĘDZIERSKA Firma Handlowo-Usługowa KELA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Plastyk Krosno
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy EDYTA KĘDZIERSKA Firma Handlowo-Usługowa KELA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EDYTA KĘDZIERSKA Firma Handlowo-Usługowa KELA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Dekorator

    Merkury Market
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana

Praca EDYTA KĘDZIERSKA Firma Handlowo-Usługowa KELA - oferty archiwalne

  • Dekorator

    EDYTA KĘDZIERSKA Firma Handlowo-Usługowa KELA
    • Krosno
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w wykonywaniu dekoracji pomieszczeń, załadunek i rozładunek artykułów dekoracyjnych, utrzymanie porządku w miejscu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: dyspozycyjność, prawo jazdy kat. b, doświadczenie zawodowe - mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Pracodawcy w Krośnie