Czy to Twoja firma?

HOME INVEST MACIEJ DARAŻ praca

Szczecin
HOME INVEST MACIEJ DARAŻ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy HOME INVEST MACIEJ DARAŻ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOME INVEST MACIEJ DARAŻ

HOME INVEST MACIEJ DARAŻ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOME INVEST MACIEJ DARAŻ - oferty archiwalne

  • Montazysta mebli

    HOME INVEST MACIEJ DARAŻ
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Montaż mebli za granicą (Niemcy, Holandia, Austria, Szwajcaria). Praca od poniedziałku do piątku.
      Zapewniony transport ze Szczecina oraz zakwaterowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość jednego języka

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 6 500 - 11 000 PLN

Pracodawcy w Szczecinie