Lipowe Wzgórza Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Lipowe Wzgórza sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Gospodarstwo Lipowe Wzgórza oferuje swoim klientom jedynie zdrową i świeżą żywności najwyższej jakości. Obecnie w naszych propozycjach znajduje się drób (kury, kaczki, gęsi), króliki, ale również jagnięcina, baranina oraz jaja od kur zielononóżek, które nie zawierają cholesterolu. Wszystkie zwierzęta w gospodarstwie karmione są zdrową paszą zbożową pochodzącą z naszych pól.

Lipowe Wzgórza Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt wytwórstwo / rzemiosło hr / kadry

Oferty pracy Lipowe Wzgórza Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lipowe Wzgórza Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Lipowe Wzgórza Sp. z o.o.

Siedziba główna

Lipowe Wzgórza Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Kęty
  5. Żywiec
  6. Warszawa
  7. Bydgoszcz
  8. Zabrze
  9. Poznań
  10. Andrychów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Lipowe Wzgórza Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy

    • Lipowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dołącz do zespołu Lipowe Wzgórza!

      Lipowe Wzgórza to marka premium z 400 letnią tradycją. Jej głównym celem jest zaopatrywanie klientów w produkty najwyższej jakości, do których należy świeże mięso, tradycyjne wyroby oraz jajka.

      Współpracujemy w wieloma podmiotami B2B, branżą gastronomiczną oraz klientami indywidualnymi.

      Nasz Dream Team poszukuje Przedstawiciela handlowego – dołącz do nas!

      Zakres obowiązków

      ● kreowanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami,

      ● pozyskiwanie nowych klientów,

      ● analiza i kontrola zapotrzebowania klientów,

      ● przygotowywanie ofert handlowych na podstawie zapotrzebowania klienta.

      Wymagania

      ● samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

      ● umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcją,

      ● praktyczne radzenie sobie z obiekcjami i oporem klienta,

      ● zaangażowanie i skuteczność w działaniu,

      ● umiejętność liczenia i myślenia analitycznego, odnajdywania poprawnych rozwiązań (samodoskonalenie i samokształcenie),

      ● umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach,

      ● prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      ● zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

      ● duża autonomia pracy w zakresie planowania i realizacji pracy,

      ● prowizyjny system wynagrodzenia, gwarantowane wynagrodzenie podstawowe,

      ● samochód służbowy, laptop, telefon,

      ● ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna.

      Nie zwlekaj – napisz do nas i buduj z nami Naszą Markę Premium!

  • Masarz - wędliniarz

    • Lipowa
    • Prężnie rozwijająca się Firma zatrudni masarza - wędliniarza.

      - ubój zwierząt rzeźnych i obróbki poubojowej tusz,

      - produkcja wyrobów mięsnych i wędliniarskich.

      Wymagania

      - książeczka sanepidowska.

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

      - stałą pensję,

      - pracę w miłym zespole.

Pracodawcy w Bielsku-Białej