Czy to Twoja firma?

Firma Usługowa OSKAR Jarosław Żyluk praca

Bydgoszcz
Firma Usługowa OSKAR Jarosław Żyluk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Firma Usługowa OSKAR Jarosław Żyluk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowa OSKAR Jarosław Żyluk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Usługowa OSKAR Jarosław Żyluk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Usługowa OSKAR Jarosław Żyluk - oferty archiwalne

  • Pracownik pielęgnacji zieleni (nr 0929)

    Firma Usługowa OSKAR Jarosław Żyluk
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace przy zagospodarowaniu terenów zieleni

      praca od kwietnia do października na terenie Niemiec

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 6 000 - 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy