Czy to Twoja firma?

Laboratorium Pomiarowe MUTECH sp. z o.o. sp.k. praca

Łowicz

Od ponad dekady Laboratorium Pomiarowe MUTECH jest synonimem precyzji i zaufania w świecie wzorcowania przyrządów pomiarowych. Z dumą stoję na straży jakości i dokładności, zapewniając naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Łowiczu, gdzie każdego dnia nasi wykwalifikowani specjaliści łączą pasję z wiedzą, aby dostarczać rozwiązania pomiarowe niezrównanej jakości.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie dziedzin, od analizy wydechu, przez termometrię w różnych jej odmianach, aż po ciśnienie i wilgotność względną. Nasze zdolności pomiarowe CMC, wsparte wysokiej klasy wzorcami odniesienia, gwarantują, że każde wzorcowanie jest przeprowadzane z niezachwianą dokładnością.

Jakość naszych usług została potwierdzona akredytacją Polskiego Centrum Akredytacji, co jest dla nas zarówno powodem do dumy, jak i nieustannym zobowiązaniem do utrzymania najwyższych standardów. Wiedza i doświadczenie naszego personelu to fundament, na którym budujemy naszą reputację jako lidera w branży wzorcowania.

W Laboratorium Pomiarowe MUTECH, każde zadanie traktujemy z indywidualnym podejściem, rozumiejąc unikalne potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Nasza oferta usług wzorcowania jest stale dostosowywana do dynamicznie zmieniającego się rynku i najnowszych osiągnięć technologicznych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których niezawodność, precyzja i zaufanie są wartościami nadrzędnymi. Razem możemy osiągnąć więcej, podnosząc standardy dokładności pomiarów, które są fundamentem postępu i innowacji w każdej dziedzinie przemysłu.

Laboratorium Pomiarowe MUTECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Metrolog Łowicz
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Laboratorium Pomiarowe MUTECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Laboratorium Pomiarowe MUTECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Laboratorium Pomiarowe MUTECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Laboratorium Pomiarowe MUTECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Laboratorium Pomiarowe MUTECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - oferty archiwalne

  • Pracownik laboratorium

    • Łowicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Wzorcujące laboratorium pomiarowe w Łowiczu poszukuje osoby na stanowisko:

      Pracownika laboratorium

      Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy znajduje się ma naszej stronie internetowej

      Zakres obowiązków

      • Dokonywanie niezbędnych pomiarów (wzorcowań urządzeń/przyrządów) w laboratorium zgodnie ze standardami, specyfikacjami i instrukcjami obowiązującymi w laboratorium;
      • Zbieranie, analiza, dokumentowanie gromadzonych danych;
      • Obsługa wyposażenia pomiarowego;
      • Prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie i zarządzanie danymi;
      • Współpraca z innymi działami laboratorium;
      • Wzorcowania zarówno w siedzibie laboratorium jak i w siedzibach Klientów (wzorcowania zewnętrzne);

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja metrologia);

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na okres próbny;
  • Pracownika laboratorium

    • Łowicz
    • запрошуємо працівників з України

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Łowiczu