Czy to Twoja firma?

Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. praca

Pniewy

W sercu Wielkopolski, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasze Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne. Od ponad trzech dekad jesteśmy niezawodnym strażnikiem czystości wody i środowiska w naszej społeczności. Nasza historia rozpoczęła się w 1975 roku, kiedy to pierwsze studnie głębinowe zaczęły dostarczać życiodajną wodę mieszkańcom Pniew. Rozwój naszej sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, który miał miejsce głównie między 1985 a 2000 rokiem, pozwolił na jeszcze lepsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy 27 wykwalifikowanych pracowników. Każdy z nich to specjalista w swojej dziedzinie, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasze profesjonalne podejście do obsługi zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, jest jednym z filarów naszej działalności. Zawsze stawiamy na rozwój i innowacje – od wprowadzenia e-faktury w 2014 roku po wdrażanie radiowego odczytu wodomierzy, nieustannie dążymy do tego, by nasze usługi były wygodne i nowoczesne.

Nasza oferta to nie tylko pobór, uzdatnianie i dystrybucja wody, ale również odbiór i oczyszczanie ścieków oraz wywóz nieczystości płynnych. Dla naszego zespołu priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość dostarczanych usług. Dlatego też oferujemy dyżury 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby w razie awarii szybko reagować i minimalizować niedogodności dla naszych klientów. Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (E-BOK) to kolejne udogodnienie, które umożliwia zarządzanie rachunkiem bez wychodzenia z domu.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, co zawdzięczamy niskiemu wskaźnikowi długości sieci w przeliczeniu na jednego pracownika oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju. Nasze nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania pozwalają nam wyznaczać standardy w branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Mimo że nasza działalność skupia się na lokalnym rynku, nasze ambicje i dążenie do doskonałości są uniwersalne.

W Pniewskim Przedsiębiorstwie Komunalnym wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia mieszkańców. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy – razem możemy dbać o czystość i zdrowie naszego środowiska.

Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna bhp / ochrona środowiska inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Siedziba główna

Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Szamotuły
  4. Gniezno
  5. Warszawa
  6. Bielsko-Biała
  7. Gorzów Wielkopolski
  8. Katowice
  9. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy/ kierowca samochodu słuzbowego

    • Pniewy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      KIEROWANIE SAMOCHODEM SŁUŻBOWYM, DBANIE O CZYSTOSC I PORZĄDEK W OBEJSCIU PRZEDSIEBIORSTWA, WYKONYWANIE WSZELKIEGO RODZAJU NAPRAW I KONSERWACJI

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Główny księgowy

    • Pniewy

      - udział w planowaniu budżetu, sporządzaniu i rozliczaniu
      planów finansowych,
      - organizacja i nadzzór nad ewidencją księgową, podatkową
      i związaną z nią dokumentacją rozliczeniową,
      - nadzór nad poprawnością dokumentów
      finansowo- księgowych oraz ich prawidłowym obiegiem,
      - przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz
      dla Zarządu i Rady Nadzorczej,
      - organizowanie sprawnej i efektywnej pracy Spółki,
      - pozyskiwanie źródeł finansowania,
      - udział w kreowaniu relizowaniu polityki finansowej Spółki,
      - tworzenie bieżącej oraz długoterminowej strategii
      finansowej Spółki,
      - zapewnienie optymalizacji koszotowej funkcjonowania
      Spółki,
      - planowanie zadań i efektywne wykorzystanie posiadanych
      zasobów,
      - wspieranie kluczowych decyzji Zarządu,
      - reprezentowanie Spółki,
      - sporządzanie deklaracji podatkowych i innych rozliczeń
      z budżetem,
      - kontrola wyliczeń ZUS,
      - sprawdzanie i sporządzanie deklaracji CIT, VAT,
      - udział w aktywnościach księgowych związanych
      z zamknięciem miesiąca, kwartału, roku,
      - monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa
      poddatkowego i finansowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomia
      • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe minimum 3 lata na stanowisku
      • Inne wymagania: - wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne, - co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Główny Kasięgowy lub Dyrektor Finansowy preferowana branża woda i ścieki, - bogate doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, w tym w planowaniu finansowym, sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzeniu kosztami, - doświadczenie w sporządzaniu kalkulacji, analiz fonansowych w celach zarządczych, - doświadczenie w kierowaniu zespołem, - znajomość programu Excel oraz systemów finansowo-ksiegowych w stopniu zaawansowanym, - dodatkowe umiejętności: controlling finansowy, kontrola obiegu dokumentów, znajomość programu Unisoft, - wysokość wynagrodzenia brutto 6.500,00 zł - do negocjacji, - rodzaj umowy: pierwsza na czas okreśłony, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od umiejętności oraz kwalifikacji kandydata.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

Pracodawcy w Pniewach