Czy to Twoja firma?

Prisma Worx Sp. z o.o. praca

Opole

Jesteśmy PrismaWorx Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie usług HR. Jako integralna część globalnej rodziny Moonen Group of Companies, z dumą reprezentujemy wartości i tradycje, które kształtowały naszą markę przez lata. Z siedzibą w malowniczym Opolu, nasza firma jest synonimem stabilności i zaufania w świecie pośrednictwa pracy.

Nasza misja to tworzenie mostów między sprawdzonymi firmami a osobami szukającymi stabilnego zatrudnienia. Z niewielkim, lecz wyjątkowo zaangażowanym zespołem liczącym od 2 do 10 osób, każdy kandydat i pracodawca otrzymuje od nas indywidualne i pełne empatii podejście. Rozumiemy, że zmiana pracy to ważny krok, dlatego nasz proces rekrutacyjny został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej komfortowy i efektywny.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym pracownikom nie tylko pracę, ale także bezpieczne i przyjazne warunki zakwaterowania. Wierzymy, że zdrowie i dobrostan naszych pracowników są kluczowe, dlatego zapewniamy im kwaterunek w małych, kameralnych domach, co stanowi naszą wyjątkową przewagę konkurencyjną.

Nasza działalność jest w pełni legalna i potwierdzona przez Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia (KRAZ) numer 23700, co jest gwarancją naszej rzetelności i profesjonalizmu. Zasięg naszych działań nie ogranicza się tylko do Polski - poszukujemy ludzi gotowych do pracy także w Holandii i Belgii, co świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i otwartości na różnorodność kulturową.

W PrismaWorx Sp. z o.o. każdy dzień to nowa szansa na rozwój, zarówno dla naszych pracowników, jak i dla firm, z którymi współpracujemy. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym wysiłkom możemy tworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich. Zapraszamy do dołączenia do naszej profesjonalnej rodziny, gdzie każdy członek jest cenny i gdzie każda kariera ma szansę rozkwitnąć.

Prisma Worx Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy Prisma Worx Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prisma Worx Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Prisma Worx Sp. z o.o.

Siedziba główna

Prisma Worx Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Prisma Worx Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Maszyn - Fabryka Ciastek - Praca w Holandii

    Prisma Worx Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Miejsce pracy: Holandia, MaastrichtKRAZ: 23700 Co zyskujesz:
      • Stawka godzinowa 14,76 euro brutto + dodatki
      • Ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności(€33,50 tyg.)
      • Zakwaterowanie (dwuosobowe pokoje €125 tyg.)
      • Legalne zatrudnienie z dobrymi godzinami
      • Pracę w międzynarodowym zespole
      • Brak stawek wiekowych
      • Darmowy transport do pracy
      • Bezpłatna pomoc w załatwieniu zwrotu ubezpieczenia (zorgtoeslag) / do €154 zwrotu na miesiąc od urzędu skarbowego (w zależności od zarobków).
      Wymagania:
      • Język angielski w stopniu dobrym - wymagany
      • Prawo jazdy - wymagane
      • Motywacja do pracy
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
      • Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
      • Uprawnienia na wózek EPT - wymagane (możliwość wyrobienia na miejscu)
      Obowiązki:
      • Operator linii produkcyjnej pakującej ciastka
      • Sprawne i prawidłowe pakowanie produktu końcowego wg specyfikacji klienta
      • Dbanie o ciągłość produkcji
      • Dodawanie składników do maszyn zgodnie z przepisem (worki do 25 kg)
      Zainteresowany/a? Naciśnij przycisk 'Aplikuj' aby mógł się z Tobą skontaktować nasz rekruter, który w rozmowie telefonicznej przedstawi Ci więcej szczegółów dotyczących danego stanowiska pracy. Zarejestruj się już teraz i zyskaj stabilną pracę, z którą zyskasz naprawdę wiele!

Pracodawcy w Opolu