Czy to Twoja firma?

PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM praca

Kraków
POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA Z ZAKWATEROWANIEM
PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM

PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM - oferty archiwalne

  • Wychowawca

    PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprawowanie bezpośredniej opieki nad grupą wychowanków przebywających w placówce, prowadzenie dokumentacji dziecka.

      Godziny pracy w przedziale: 08:00-20:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (min. licencjat) psychologiczne, pedagogiczne, praca socjalna, nauki o rodzinie lub inne uzupełnione studiami podyplomowymi z zakresu pedagogiki, psychologii, pracy socjalnej lub pracy z rodziną.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie