Czy to Twoja firma?

Akomex Sp. z o.o. praca

Starogard Gdański

Akomex Group to lider w produkcji opakowań kartonowych w Polsce, z ponad półwieczną tradycją wspierania branży farmaceutycznej i ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w obszarze żywności. Specjalizujemy się w tworzeniu opakowań z tektury litej, ulotek, etykiet, tack oraz arkuszy laminowanych, które odpowiadają najwyższym standardom jakości i innowacyjności. Nasze rozwiązania antyfałszerstwowe, takie jak hologramy czy mikrodruk, stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla klientów na całym świecie.

Z dumą zatrudniamy ponad 600 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są fundamentem naszego sukcesu. Jako zaufany partner globalnych marek, obecność naszych produktów na półkach europejskich sieci handlowych i aptek świadczy o międzynarodowym zasięgu i uznaniu. Nasze nowoczesne fabryki w Polsce i Danii, wraz z ciągłym rozwojem parku maszynowego, pozwalają nam na utrzymanie konkurencyjnej przewagi na rynku.

Akomex Group to synonim doświadczenia, jakości i elastyczności. Posiadamy certyfikaty FSC, BRC, ISO 9001, ISO 15378, ISO 14001 oraz brązowy medal EcoVadis, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy. Nasze usługi charakteryzuje dedykowany Customer Service, elastyczny system dostaw oraz Plan Ciągłości Biznesowej, który zapewnia niezawodność i gotowość na każdą sytuację.

Zaangażowanie w jakość i ciągłe doskonalenie to wartości, które kierują Akomex Group. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą pasją i ekspertyzą, dostarczając opakowania, które chronią i prezentują produkty naszych klientów na całym świecie.

Akomex Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Akomex Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Akomex Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Akomex Sp. z o.o.

Siedziba główna

Akomex Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Akomex Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Starogard Gdański
  2. Gdańsk
  3. Warszawa
  4. Gdynia
  5. Bielsko-Biała
  6. Poznań
  7. Tczew
  8. Aleksandrów Kujawski
  9. Andrychów
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Akomex Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator DTP

    • Starogard Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych do procesy druku,
      • Wykonywanie i kontrola impozycji opakowań do druku,
      • Udostępnianie plików graficznych niezbędnych do procesu naświetlania płyt CTP,
      • Prowadzenie rejestru wykonywanych zadań w systemie MIS,
      • Wydruk wzorców kolorystycznych proof.

      Nasze wymagania

      • Znajomość technologii druku offsetowego lub flexo i przygotowania plików do druku,
      • Umiejętność obsługi systemów i programów graficznych,

      To oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
      • udział w szkoleniach;
      • pakiet medyczny i sportowy;
      • samodzielne stanowisko pracy umożliwiające zastosowanie nabytych kompetencji podczas codziennej pracy;
      • możliwość wdrażania usprawnień podczas realizacji obowiązków w dziale.

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • spotkania integracyjne

      Grupa kapitałowa Akomex jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw poligraficznych w Polsce produkującym opakowania z tektury litej, ulotki informacyjne do farmaceutyków, kosmetyków itp. wyrobów, etykiety samoprzylepne Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką wagę odgrywa czas oraz elastyczność względem potrzeb Klienta, dlatego też zapewnimy najwyższą jakość obsługi i finalnego produktu. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi i spożywczymi, zaś produkty w naszych opakowaniach można spotkać we wszystkich aptekach w Polsce i poza granicami oraz w dużych sieciach handlowych w całej Europie. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Starogardzie Gdańskim (Akomex) i Aleksandrowie Kujawskim (Drukpak). Zakłady wyposażone są w nowoczesny park maszynowy. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na opakowania inwestujemy sukcesywnie w nowe technologie oraz podwyższanie kompetencji swoich pracowników.

  • Technolog Wdrożeń

      • Analiza danych i kompletowanie dokumentacji projektowej (kontakt z klientem w celu weryfikacji informacji i wymagań dotyczących zamówienia),
      • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną materiałów opakowaniowych,
      • Dobór surowców i materiałów produkcyjnych,
      • Opracowanie ścieżki technologicznej produkcji opakowań,
      • Nadzór nad wdrożeniem nowego produktu,
      • Kontrola i analiza wykonalności dotyczącej wdrożeń nowych produktów oraz zmian technologicznych,
      • Wprowadzenie informacji technologicznych do systemu MIS.

      • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe – papiernictwo i poligrafia, inżynieria materiałowa, wzornictwo przemysłowe),
      • Znajomość rynku opakowań i związanych z nim trendów,
      • Innowacyjność i kreatywność w obszarze projektowania procesów technologicznych,
      • Umiejętność definiowania oraz rozwiązywania problemów,
      • Znajomość rysunku technicznego,
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

      Benefity

  • Tender management specialist

    • Aleksandrów Kujawski

      • Zbieranie danych i praca na zewnętrznych bazach przetargowych
      • Analiza dokumentacji, wskazanych wymagań, przygotowanie zestawień kalkulacyjnych
      • Prowadzenie procesu danych przetargowych
      • Sporządzanie wycen i kalkulacji dla zapytań RFI / RFQ
      • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w celu gromadzenia danych do kalkulacji
      • Kreowanie niezależnych analiz kosztowych

      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (analizy danych, sprzedaży itp.)
      • Bardzo dobra znajomość MS Excel - warunek konieczny, codzienna praca z wykorzystywaniem zaawansowanych funkcji
      • Doświadczenie pracy z systemami CRM
      • Bardzo dobre zdolności interpersonalne, komunikatywność
      • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

      • Pracę w zespole specjalistów od których można wiele się nauczyć, jak również wymieniać się zdobytą wiedzą i doświadczeniem zawodowym
      • Realny wpływ na rozwój działu oraz firmy
      • Duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru
      • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

      Benefity

Pracodawcy w Starogardzie Gdańskim