Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jakub Ziółkiewicz praca

Wągrowiec
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jakub Ziółkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Wągrowiec
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jakub Ziółkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jakub Ziółkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jakub Ziółkiewicz - oferty archiwalne

  • Sprzedawca wędlin na 1/2 etatu

    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jakub Ziółkiewicz
    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż wędlin -Wągrowiec lub teren kraju.Praca na 1/2 etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa kas fiskalnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wągrowcu