Czy to Twoja firma?

MORSKA AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gdynia
MORSKA AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna

Oferty pracy MORSKA AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MORSKA AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Operator wózka widłowego

    MORSKA AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Magazynier

    • Gdańsk
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MORSKA AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MORSKA AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Realizacja prac magazynowych w obiektach spółki w zależności od specyfiki zlecenia klienta, udział w pracach załadunkowych i rozładunkowych, udział w pracach związanych ze składowanie towarów w magazynach oraz zabezpieczaniem ładunku na kontenerach, rozwój wiedzy i umiejętności, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami, współpraca wewnętrzna z innymi zespołami i działami, budowanie pozytywnych relacji z klientem oraz dbanie o zewnętrzny wizerunek firmy. Godziny pracy: 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: uprawnienia na urządzenia techniczne służące do przemieszczania kontenerów przy pracach przeładunkowych, na wózki jezdniowe podnośnikowe z napędem mechanicznym. Umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni