JAG-MAR sp. zo.o.

Czy to Twoja firma?

JAG-MAR sp. z o.o. praca

Kalisz

Od naszego skromnego początku w 2007 roku, w sercu Kalisza, rozwinęliśmy się w JAG-MAR Sp. z o.o., firmę, która dziś jest uznawana za lidera w dziedzinie pneumatyki przemysłowej. Nasza historia to opowieść o rodzinnej pasji, która przekształciła się w przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, współpracujące z ponad 36 000 kontrahentami na całym świecie.

Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy produktów pneumatycznych – od sprężarek tłokowych i śrubowych, przez narzędzia lakiernicze, aż po zaawansowane maszyny do produkcji mebli tapicerowanych. Nasze autorskie rozwiązania oraz produkty od renomowanych producentów są synonimem innowacji i jakości, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza misja jest jasna i prosta: budować długofalowe relacje z naszymi klientami. Rozumiemy, że za każdym narzędziem, które dostarczamy, stoją ludzie i ich codzienna praca. Dlatego zależy nam, aby wspierać ich w wyborze najlepszych narzędzi, które nie tylko ułatwią ich procesy produkcyjne, ale również przyczynią się do wzrostu ich zadowolenia i efektywności.

W JAG-MAR wierzymy w profesjonalizm, wysoką jakość i dynamikę – są to wartości, które kierują nami każdego dnia. Nasz zespół nieustannie się doskonali, aby móc oferować indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Nie tylko sprzedajemy produkty, ale również zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe, co pozwala nam utrzymywać trwałe i satysfakcjonujące relacje z naszymi partnerami. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pneumatycznej pozwala nam na ciągłe wprowadzanie innowacji i autorskich rozwiązań, które są odpowiedzią na specyficzne wyzwania naszych klientów.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość i możliwości, jakie przed nami stoją. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów JAG-MAR Sp. z o.o., gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją, a jakość idzie w parze z innowacyjnością. Razem możemy więcej!

JAG-MAR sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media praca fizyczna

Oferty pracy JAG-MAR sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAG-MAR sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JAG-MAR sp. zo.o.

Siedziba główna

JAG-MAR sp. zo.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Wodzisław Śląski
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JAG-MAR sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. eksportu JAG-MAR

    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma JAG-MAR poszukuje ambitnej i doświadczonej osoby do nowego działu handlu zagranicznego. Jeśli chcesz dołączyć do sympatycznego i pracowitego zespołu, w którym każdy lubi swoją prace, aplikuj do nas. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.00

      Obejrzyj video prezentacji o firmie JAG-MAR.

      Zakres obowiązków

      - pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych - dystrybutorów,

      - kreowanie działań rynkowych,

      - przygotowanie ofert

      - marketing nowych produktów i technologii.

      Wymagania

      - znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu min dobrym.

      - wykształcenie wyższe lub średnie

      - dynamizm, operatywność i samodzielność,

      - doświadczenie w handlu zagranicznym min. 2 letnie

      Oferujemy

      - stałe godziny pracy

      - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      - wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników ( od 6.000 - 10.000 PLN )

      - rozwój, szkolenia, miłą atmosferę w pracy

      - pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Elektromechanik - serwisant

    • Kalisz
    • 4 500-7 000 zł / mies.
    • FIRMA JAG-MAR

      Obecnie firma JAG-MAR poszukuje kandydatów na stanowisko serwisant-elektromechanik:
      - praca stacjonarna i u klientów obrębie 100km od Kalisza
      - praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16

      Obejrzyj video o firmie JAG-MAR.

      - serwis kompresorów śrubowych i tłokowych oraz narzędzi pneumatycznych
      - wykonywanie przeglądów okresowych u klienta
      - prowadzenie dokumentacji serwisowej

      Wymagania

      - wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne – np. elektromechanik, elektryk, automatyk
      - praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki i pneumatyki
      - znajomość wykonywania pomiarów elektrycznych
      - uprawnienia SEP
      - dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz realizacja zadań w określonym czasie,

      Oferujemy

      - wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników
      - wsparcie całego zespołu
      - pracę w młodym i przyjaznym zespole.

Pracodawcy w Kaliszu