Czy to Twoja firma?

Ultima sp. z o.o. praca

Jelenia Góra

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią branży motoryzacyjnej, z głębokimi korzeniami w malowniczej Jeleniej Górze. Jako ULTIMA, nasza podróż rozpoczęła się w 1998 roku, a od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i przekraczać granice możliwości w świecie motoryzacji.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż nowych i używanych samochodów, ale także kompleksowy serwis, który obejmuje profesjonalne centrum blacharsko-lakiernicze oraz możliwość skorzystania z samochodów zastępczych. Rozumiemy, że nasze produkty i usługi są kluczowe dla codziennego życia naszych klientów, dlatego zobowiązujemy się dostarczać rozwiązania najwyższej jakości, które są nie tylko efektywne, ale i niezawodne.

Znacząca pozycja rynkowa, którą osiągnęliśmy w regionie, jest wynikiem ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania naszego wykwalifikowanego zespołu. Każdego dnia staramy się być więcej niż tylko firmą – chcemy być miejscem, gdzie każdy klient poczuje się jak gość w domu, otoczony opieką i zrozumieniem.

Innowacyjność jest dla nas kluczowa. Stosujemy technologię diagnozy i naprawy zalecaną przez producentów, a nasze samochody są naprawiane z użyciem oryginalnych części i polakierowane lakierami z grupy premium. To nasze zaangażowanie w jakość sprawia, że klienci powracają do nas z ufnością.

Nasze nowoczesne lakiernie samochodowe i wysokiej jakości sprzęt serwisowy to nasza duma i nasz konkurencyjny atut. W Ultima wiemy, że zaufanie, które budujemy z naszymi klientami, jest bezcenne i każdego dnia pracujemy na to zaufanie, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy Ultima – Twoim zaufanym partnerem w świecie motoryzacji. Zapraszamy do doświadczenia naszej pasji i profesjonalizmu, które są gwarancją satysfakcji i bezpieczeństwa na każdej drodze.

Ultima Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Ultima Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ultima Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ultima Sp. z o.o.

Siedziba główna

Ultima Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ultima Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystentka / Asystent

    Ultima Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Zakres obowiązków:
      • przygotowanie i negocjowanie umów z klientami,
      • poszukiwanie nowych klientów,
      • przygotowanie księgowości,
      • zarządzanie kalendarzem.
      Oczekiwania:
      • umiejętności organizacyjne,
      • zaangażowanie,
      • znajomość social mediów.
      Oferta:
      • stała pensja,
      • wynagrodzenie prowizyjne,
      • telefon, laptop, biuro,
      • elastyczne godziny pracy.

      Oferujemy

      CV i list motywacyjny
      proszę przesłać za pomocą przycisku

Pracodawcy w Jeleniej Górze