Czy to Twoja firma?

GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.J. praca

Kłodzko
CAPITOL ŁAPAJ SPÓŁKA JAWNA-
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA przekształcona 02.12.2015
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Kłodzko
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.J. - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.J.
    • Kudowa-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa gości hotelowych, meldowanie i wymeldowanie, rozliczanie pobytów, bieżące raportowanie, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych e-mailowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 653 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kłodzku