Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. praca

Gdynia

Przedsiębiorstwo „Rol-Ryż” Sp. z o.o. jest częścią włoskiej Grupy Kapitałowej EURICOM oraz jednym z pierwszych zakładów produkcyjnych powstałych na terenie Portu Gdynia.

Dzięki wieloletniej tradycji, dziś jesteśmy liderem na rynku spożywczych produktów suchych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Nasz ryż sprowadzany jest do Polski drogą morską, pochodzi on z różnych stron świata - Azji (m.in. Kambodża, Tajlandia, Indie), Ameryki Południowej (Paragwaj, Urugwaj), Europy (Włochy, Grecja).

Surowiec jest starannie selekcjonowany, przechodzi długi i skomplikowany proces obróbki – czyszczenie ziarna ryżu, usuwanie łuski, szlifowanie, polerowanie, sortowanie. Następnie po uzyskaniu testów jakości ryż jest pakowany i rozprowadzany do największych w Polsce sieci sklepów, a także do innych państw europejskich.

Od 2022 r. nowym udziałowcem firmy jest grupa MTSUI (jedno z największych przedsiębiorstw handlowych w Japonii)

Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Gdynia
  4. Kraków
  5. Toruń
  6. Poznań
  7. Katowice
  8. Lublin
  9. Pruszków
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych wykorzystywanym w procesie produkcyjnym
      • Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
      • Bieżące wsparcie pracowników działu produkcji przy obsłudze maszyn i urządzeń
      • Dokumentowanie przestojów maszyn, modyfikowanie i aktualizowanie dokumentacji maszyn i urządzeń w związku z prowadzonymi modernizacjami

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryczno-mechanicznym
      • Umiejętność elektrycznej obsługi urządzeń pomiarowych
      • Uprawnienia SEP
      • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
      • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
      • Rozbudowany system premii oraz dodatków
      • Pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych m.in. karty sportowe i opieka medyczna
      • Niezbędne szkolenia wewnętrzne

Pracodawcy w Gdyni