Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE praca

Mielec

W sercu malowniczego Mielca, gdzie wspólnota łączy siły dla dobra najmłodszych, rozkwita nasza misja – Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE. Od chwili naszego powstania w lipcu 2012 roku, zrodzonego z pasji i potrzeb serc rodziców oraz terapeutów, nieustannie dążymy do tego, aby każde dziecko, niezależnie od swoich wyzwań, miało szansę na pełny i radosny rozwój.

Nasza działalność to przede wszystkim wsparcie – zarówno dla maluchów, jak i ich rodzin. Oferujemy kompleksową rehabilitację, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Nasze usługi, od terapii behawioralnej, przez Integrację Sensoryczną, po Metodę Dobrego Startu, są prowadzone przez wykwalifikowanych wolontariuszy, wśród których znajdują się psychologowie, terapeuci zajęciowi i logopedzi. Każdy z nich wnosi do naszej społeczności swoje doświadczenie, wiedzę i niezachwianą wiarę w potencjał, który drzemie w naszych podopiecznych.

Jesteśmy organizacją niekomercyjną, co oznacza, że wszystkie zgromadzone środki są przeznaczane na cele statutowe, bezpośrednio przekładające się na jakość i dostępność oferowanych przez nas usług. Nie dążymy do zysku, dążymy do zmiany – zmiany na lepsze w życiu dzieci i ich rodzin.

Chociaż nie posiadamy informacji o naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasza praca mówi sama za siebie. Nie potrzebujemy certyfikatów, aby wiedzieć, że to, co robimy, ma wartość. Każdy uśmiech dziecka, każdy krok w stronę samodzielności jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku.

W Sun Rise wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szansę rozwoju i szczęścia. Nasza oferta jest otwarta dla wszystkich, którzy jej potrzebują – bez ograniczeń liczbowych, wiekowych, czasowych czy terytorialnych. Jesteśmy tu, aby pomagać, wspierać i edukować, a nasza praca jest odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w poprawę jakości życia dzieci i ich rodzin.

Zapraszamy do poznania naszej historii, dołączenia do naszej misji i wspólnego tworzenia lepszego jutra dla dzieci autystycznych i niepełnosprawnych. Razem możemy więcej. Razem możemy sprawić, że słońce Sun Rise będzie świecić jeszcze jaśniej.

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE

Mapa Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE

Siedziba główna

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kolbuszowa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SUN RISE - oferty archiwalne

  • Terapeuta integracji sensorycznej

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi z autyzmem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Integracja sensoryczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 45 do 70 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 45-70 zł godz./brutto
  • Nauczyciel wychowawca

    • Mielec
    • pełny etat

      Prowadzenie grupy przedszkolnej oraz dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu