Czy to Twoja firma?

Eka Biuro Rachunkowe sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Od ponad dekady, Eka Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w sercu Bydgoszczy. Nasza podróż rozpoczęła się w 2008 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom usługi księgowe najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są zgodne z najwyższymi standardami – potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty ISO, które są świadectwem naszego zaangażowania w jakość i innowacyjność. Nasza oferta to nie tylko obsługa księgowa, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb.

Nasze doświadczenie w branży księgowej pozwala nam zagwarantować, że każdy klient otrzyma usługę dostosowaną do swoich unikalnych wymagań. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, jest fundamentem naszej współpracy, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby je umacniać.

W Eka Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych usług i oferowanie rozwiązań, które są zawsze o krok przed oczekiwaniami rynku. Nasze doświadczenie i kompetencje są gwarancją, że każda liczba w Państwa księgach będzie na swoim miejscu.

Zapraszamy do współpracy z nami – razem możemy osiągnąć sukces w świecie finansów i rachunkowości. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim zadowoleni klienci, którzy są naszą najlepszą wizytówką. Dołącz do grona tych, którzy już nam zaufali.

Eka Biuro Rachunkowe sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Eka Biuro Rachunkowe sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eka Biuro Rachunkowe sp. z o. o.

Mapa Eka Biuro Rachunkowe sp. z o. o.

Siedziba główna

Eka Biuro Rachunkowe sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Eka Biuro Rachunkowe sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Eka Biuro Rachunkowe sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Główna księgowa/ główny księgowy

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Wymagana Główna Księgowa ze znajomością księgowości i kadr

      Zakres obowiązków

      • Bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
      • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych
      • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), sprawozdań do GUS
      • Sporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT
      • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
      • Przygotowywanie raportów
      • Wykonywanie przelewów bankowych
      • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
      • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczeń społecznych
      • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i ewidencji urlopowej pracowników
      • Obsługa programu Płatnik (ZUA, ZWUA , DRA i RCA)
      • Nadzór nad aktami osobowymi pracowników

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe
      • znajomość obsługi spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz stowarzyszeń
      • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów kodeksu pracy
      • obsługa programów księgowych i kadrowych
      • praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT oraz PIT dla pracowników i zleceniobiorców

      Oferujemy

      • umowa o pracę w wymiarze: 1 etat
      • stabilność zatrudnienia
      • stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności

      ciekawą pracę w stale rozwijającej się organizacji

  • Inżynier budownictwa

    • Bydgoszcz
    • Your responsibilities

      You will report directly to the Head of construction

      You are responsible for:

      Oversee the development and implementation of architectural designs for a Project
      Coordinate the activities of a project design team to ensure timely and cost-effective completion of construction
      Contact suppliers to get quotations for a project design and construction management
      Provide the Management Team with recommendations on building code requirements, zoning, and material specification
      Supervise project design & construction operations to ensure compliance with established specifications and standards
      Maintain project quality control by reviewing and making necessary adjustments on project drawings
      Develop and implement policies for the production of construction documents, architectural designs, and procedures for construction
      Carry out cost estimates to determine the budget required for project materials, equipment, labor, making the selection of the relevant suppliers together with the project and Procurement departments
      Handle administrative and non-technical functions while working on small scale projects
      Preparing specifications for the project constructions, checking the conformity of the specification and making the necessary inspections
      Maintain up-to-date knowledge of architectural project procedures and standards
      Motivate and mentor the project design and development team to ensure timely and effective completion of projects
      Prepare, develop, and adjust project models, diagrams alongside a project manager
      Establishing the necessary connections with local authorities, following up on permits, etc.
      Present periodic reports to the Management Team to update them on the progress of a project

      Our requirements

      QUALIFICATION

      Bachelor’s or Master’s degree in architecture, civil engineering, or equivalent departments
      Minimum 5 years of experience
      Coordinate project design and construction operations to ensure effective and timely completion
      Excellent command of English
      Strong Microsoft Office skills including Word, PowerPoint, and Excel
      Good knowledge of AutoCAD
      KNOWLEDGE / SKILLS / ABILITIES

      Being able to interact with project managers, and design personnel to identify and achieve project objectives
      Being adept at working with a team of project design and technical personnel to achieve a common goal.
      Excellent resource and time management, communication skills
      Strong reporting and analysis skills
      Ability to effectively manage multiple priorities and work in a fast-paced environment
      Free to travel a lot
      Warehouse construction / renovation knowledge/background/experience is an asset
      Interested? Send us your application to solenaydin@tatpolska.com . We look forward to hearing from you!

      We offer

      -constant, stable work in a wide range of issues related to the sanitary installation industry,
      - the possibility of professional development and promotion,
      - the possibility of obtaining construction qualifications.
      - attractive remuneration system

  • SEKRETARKA

    • Bydgoszcz
    • W związku z otwarciem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Sekretarka.

      • Nadzorowanie i koordynowanie pracy sekretariatu.
      • Dbanie o sprawny obieg dokumentów i korespondencji.
      • Prowadzenie komputerowej bazy korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
      • Obsługa połączeń telefonicznych.
      • Przyjmowanie gości i dbanie o wizerunek firmy.
      • Zaopatrzenie w materiały biurowe oraz koordynacja zamówień wewnętrznych.
      • Prowadzenie wszelkich bieżących spraw biurowych.

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu.
      • Obowiązkowa znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
      • Swoboda rozmów telefonicznych.
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
      • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej.
      • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
      • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
      • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • stabilna pracę w nowej, szybko rozwijającej się firmie
      • praca przy projektach zagranicznych
      • pozytywna atmosfera i przyjazny zespół
      • codziennie darmowy bufet (napoje, pyszną kawę z ekspresu ciśnieniowego)

    • Bydgoszcz

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Bydgoszczy