Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY MD SPÓŁKA JAWNA MAREK KASPRZYK, DAWID DUDZIAK praca

Granowo
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY MD SPÓŁKA JAWNA MAREK KASPRZYK, DAWID DUDZIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Granowo
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY MD SPÓŁKA JAWNA MAREK KASPRZYK, DAWID DUDZIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY MD SPÓŁKA JAWNA MAREK KASPRZYK, DAWID DUDZIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY MD SPÓŁKA JAWNA MAREK KASPRZYK, DAWID DUDZIAK - oferty archiwalne

  • Operator pras hydraulicznych do produkcji

    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY MD SPÓŁKA JAWNA MAREK KASPRZYK, DAWID DUDZIAK
    • Granowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja dywaników gumowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Granowie