Storteboom Hamrol Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Storteboom Hamrol Sp. z o.o. praca

Granowo

Świat Drobiu to świat 2 Sisters Storteboom B.V.

Ponad 100 lat doświadczenia z produktami drobiowymi, świeżymi i mrożonymi. Pełni pasji i zapału nieustannie staramy się jak najlepiej służyć naszym klientom. Przy pomocy wysokiej jakości procesów produkcyjnych, innowacyjnych produktów oraz usług logistycznych dopasowanych do potrzeb klientów budujemy przedsiębiorstwo z perspektywami na przyszłość.

Storteboom Hamrol Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Storteboom Hamrol Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Storteboom Hamrol Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Storteboom Hamrol Sp. z o.o.

Siedziba główna

Storteboom Hamrol Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Grodzisk Wielkopolski
  5. Miloslaw
  6. Katowice
  7. Steszew
  8. Bielsko-Biała
  9. Zielona Góra
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Storteboom Hamrol Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Biura Obsługi Klienta

    • Kotowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

      Zakres obowiązków

      • przyjmowanie i realizacja zamówień telefonicznych oraz internetowych
      • bieżący kontakt z Klientami firmy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień
      • prowadzenie korespondencji e-mailowej z Klientami oraz Kontrahentami firmy
      • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
      • wystawianie dokumentów księgowych
      • obsługa wewnętrznego systemu zamówień

      Wymagania

      • zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • umiejętność komunikacji i współpracy w Zespole
      • punktualność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
      • zdolność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu
      • nienaganna kultura osobista
      • umiejętność działania w sytuacjach stresowych
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • doświadczenie w obsłudze Klienta, w dziale planowania lub w dziale sprzedaży - mile widziane

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie się rozwijającej
      • ubezpieczenie grupowe
      • atrakcyjne świadczenia z ZFŚS
      • możliwość nauki języka angielskiego
      • prywatną opiekę medyczną
      • wsparcie w procesie wdrożenia w obowiązki