Czy to Twoja firma?

InJobs.pl sp. z o.o. praca

Mrągowo

Od ponad dekady, my, w injobs.pl, z pasją i zaangażowaniem tworzymy mosty między rynkiem pracy w Polsce a szansami zawodowymi rozsianymi po całej Europie. Nasza misja zaczęła się trzynaście lat temu i od tego czasu nieustannie pomagamy naszym klientom w znalezieniu wymarzonego zatrudnienia za granicą – w miejscach takich jak Niemcy, Holandia, czy Belgia.


Rozumiemy, że praca za granicą to nie tylko nowe możliwości, ale i wyzwania. Dlatego oferujemy oferty pracy dostosowane do różnorodnych potrzeb i umiejętności – od propozycji dla osób bez znajomości języka, po specjalistyczne stanowiska dla elektryków, hydraulików, spawaczy i ślusarzy. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać zarówno indywidualnych pracowników, jak i pary, dostarczając im ofert sezonowych oraz tymczasowych.

Nasza reputacja opiera się na solidnych fundamentach doświadczenia i profesjonalizmu. Z dumą współpracujemy z wiodącymi firmami w Europie, co świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy biznesowi. To właśnie dzięki temu możemy oferować naszym klientom dostęp do najlepszych ofert pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że logistyka i komfort podróży to kluczowe elementy dla osób rozpoczynających pracę za granicą. Dlatego w naszej flocie znajdują się nowoczesne, komfortowe busy, które są gotowe dostarczyć pracowników i pracodawców do wybranych destynacji w korzystnej cenie i terminie.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko bogata oferta pracy. To przede wszystkim ludzie – zespół doświadczonych rekruterów, którzy z empatią i zrozumieniem podchodzą do każdego klienta. To oni są naszą wizytówką i powodem, dla którego tak wielu klientów poleca nasze usługi dalej.

W InJobs.pl wierzymy, że każdy zasługuje na pracę, która przynosi satysfakcję i pozwala rozwijać skrzydła. Bez względu na to, czy szukasz pracy tymczasowej, czy marzysz o długotrwałej karierze za granicą, jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc. Razem możemy więcej – dołącz do grona zadowolonych osób, które odnalazły swoje zawodowe ścieżki dzięki naszemu wsparciu.

InJobs.pl sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika it (informatyka) medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy InJobs.pl sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca InJobs.pl sp. z o.o.

Mapa InJobs.pl sp. z o.o.

Siedziba główna

InJobs.pl sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Mrągowie