Czy to Twoja firma?

Górażdże Kruszywa sp. z o.o. praca

Legnica

Grupa Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu -Górażdże Beton Sp. z o.o. oraz kruszyw Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.

Górażdże Kruszywa sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Legnica
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Górażdże Kruszywa sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Górażdże Kruszywa sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Górażdże Kruszywa sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Górażdże Kruszywa sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik warsztatowy

    Górażdże Kruszywa sp. z o.o.
    • Szczytniki nad Kaczawą
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Miejsce Pracy: Szczytniki k. Legnicy

      Zakres obowiązków

      • Konserwacja oraz bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń i maszyn kopalni
      • Przeglądy i prace remontowe maszyn i urządzeń kopalni
      • Przestrzeganie przepisów BHP, p. poż, ochrony środowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe (preferowane mechaniczne)
      • Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
      • Chęci do pracy i komunikatywność.

      Oferujemy

      • Pracę w zgranym i życzliwym zespole
      • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie
      • Możliwość zdobywania uprawnień zawodowych
      • Umowę o pracę oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

      Osoby zainteresowane podjęciem w/w pracy zachęcamy do złożenie dokumentów aplikacyjnych.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    • Rakowice Wielkie
    • Poszukujemy kandydatów do pracy w spółce Górażdże Kruszywa na stanowisku:

      Stanowisko: Pracownik warsztatowy

      Miejsce pracy: Kopalnia Rakowice

      • konserwacja, smarowanie i bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń zakładu przeróbczego (przesiewacze, przenośniki taśmowe,
      • przeglądy i prace remontowe urządzeń zakładu przeróbczego,
      • przestrzeganie przepisów bhp, p.poż., ochrony środowiska.

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe (preferowane mechaniczne),
      • umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • szeroki pakiet socjalny,
      • możliwość szkoleń zawodowych.

Pracodawcy w Legnicy