AXIOM Sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

AXIOM Sp.z o.o. praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy Axiom - Twoim zaufanym partnerem w świecie materiałów budowlanych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Bielsku-Białej, sercu województwa śląskiego, gdzie od lat dostarczamy naszym klientom produkty niezbędne do realizacji ich budowlanych marzeń.

Jako lider na rynku, z dumą oferujemy szeroki asortyment materiałów budowlanych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji z dokonanych zakupów. Rozumiemy, jak ważny jest solidny fundament, dlatego każdy produkt w naszym portfolio został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojego projektu.

W Axiom wierzymy, że zaufanie buduje się nie tylko przez dostarczanie produktów najwyższej klasy, ale również poprzez budowanie relacji z naszymi klientami. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na każde pytanie i doradzić najlepsze opcje, które spełnią indywidualne potrzeby każdego, kto do nas przychodzi.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych materiałów budowlanych jest niezachwiane, a nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, pasji i nieustannego dążenia do doskonałości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się wytrzymałością i estetyką naszych produktów.

W Axiom, Twoje budowlane projekty stają się rzeczywistością.

AXIOM Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy AXIOM Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AXIOM Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Maszynista lokomotyw

    ArcelorMittal Poland S.A. Wizytówka
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kierowca

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • Bielsko-Biała
    Dodana
  • Kierowca kat. B/ Magazynier

    P.H.U. GAMAX Dorota Zając
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 600-6 000 zł / mies.
    Popularna
    Dodana

Mapa AXIOM Sp.z o.o.

Siedziba główna

AXIOM Sp.z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AXIOM Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. C z uprawnieniami na HDS

    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • rozwożenia materiałów budowlanych z magazynu hurtowni do klienta.

      Wymagania

      • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (kat.C) lub dostawczych
      • uprawnienia na HDS.

      Oferujemy

      • praca pięć dni w tygodniu w godzinach 6:30-14:30 lub 8:00-16:00
      • umowa o prace, zlecenie lub własna działalność (do uzgodnienia)

      • wynagrodzenie godzinowe + premie kursowe,

      • wysokie wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności.

  • Specjalista d/s księgowości

    • kontrakt b2b

      • Wprowadzanie do systemu i księgowanie faktur kosztowych i zakupowych oraz weryfikacja ich poprawności
      • Wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów, not obciążeniowych, faktur korygujących, kompensat, not korygujących, paragonów oraz ich księgowanie; · Księgowanie dokumentów magazynowych
      • Przygotowywanie przelewów wychodzących oraz księgowanie wyciągów bankowych - rozliczenia zobowiązań i należności wraz z wyjaśnieniami rozliczeń z Klientami, uzgadnianiem rozbieżności, potwierdzenia sald itp.
      • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie obiegu dokumentów
      • Archiwizacja dokumentów
      • Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby zarządu
      • Współpraca z poszczególnymi działami firmy

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziana – księgowość i administracja
      • Wykształcenie min. średnie o profilu rachunkowość/finanse i pochodnym;
      • Znajomość aktualnego prawa podatkowego i zasad rachunkowości;
      • Podstawowa wiedza z zakresu systemów finansowo-księgowych, w szczególności systemu ENOVA;
      • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz Ms Office (Ms Excel);
      • Umiejętność zarządzania czasem, organizacji pracy własnej, samodzielność, dokładność, ·zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

      Oferujemy

      • Współpraca w oparciu o umowę B2B,
      • Elastyczny czas pracy,
      • Możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Bielsku-Białej