Paul Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Paul Polska sp. z o.o. praca

Środa Wielkopolska

Paul Polska Sp. z o.o. jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji, działającym w branży rolnej.

Specjalizujemy się w produkcji mleka NON GMO, chowie i hodowli wysokowydajnego bydła mlecznego, a także produkcji zbóż, rzepaku, kukurydzy i buraków cukrowych. Jesteśmy pionierem stosowanych rozwiązań w rolnictwie.

Paul Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Paul Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paul Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Paul Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Paul Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn rolniczych

    • Środa Wielkopolska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • codzienna obsługa i konserwacja ciągnika rolniczego i maszyn
      • dbanie o właściwy stan techniczny ciągnika rolniczego i maszyn
      • drobne niezbędne naprawy sprzętu
      • wykonywanie prac transportowych i polowych

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B+E lub T
      • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
      • dyspozycyjność
      • chęci nauki i podejmowania nowych wyzwań

      Oferujemy

      • pracę na pełen etat z możliwością rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
      • pracę w miłym zespole
      • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Środzie Wielkopolskiej