Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TECHNICZNE SUPON SPÓŁKA AKCYJNA praca

Straszyn
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TECHNICZNE SUPON SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TECHNICZNE SUPON SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TECHNICZNE SUPON SPÓŁKA AKCYJNA

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TECHNICZNE SUPON SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Referent do spraw obsługi klienta/serwisu

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TECHNICZNE SUPON SPÓŁKA AKCYJNA
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klentów indywidualnych i armatorów morskich. Rozliczanie serwisantów, obsługa biura.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy z klientem i w zespole. Obsługa komputera, obsługa magazynowa, fakturowanie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Straszynie