Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWA GRAŻYNA KŁACZYŃSKA praca

Mielec
FIRMA HANDLOWA GRAŻYNA KŁACZYŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FIRMA HANDLOWA GRAŻYNA KŁACZYŃSKA

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWA GRAŻYNA KŁACZYŃSKA

  • Kasjer-sprzedawca

    FIRMA HANDLOWA GRAŻYNA KŁACZYŃSKA
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA HANDLOWA GRAŻYNA KŁACZYŃSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA HANDLOWA GRAŻYNA KŁACZYŃSKA - oferty archiwalne

  • Kajser-sprzedawca

    • Mielec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż wyrobów galanterii cukierniczej i pieczywa (wyspa w Galerii Navigator)
      I zmiana 8-16
      II zmiana 12-20

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie i obsługa kasy fiskalnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca/kasjer

    • Rzeszów

      stoisko z pieczywem
      praca w Galeria Millenium Hall

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w handlu

      Oferujemy

Pracodawcy w Mielcu