Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE praca

Kraków
szkolnictwo
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia zarządzanie / dyrekcja inne

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel rewalidacji ucznia ze spektrum autyzmu

    ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      nauczyciel w szkole

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: edukacja osób z zaburzeniami spektrum autyzmu, mile staż pracy, przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 294,9 - 404,6 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel dziennikarstwa

    • Kraków

      Nauczanie dziennikarstwa, 1/18 etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: dziennikarstwo
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, wykształcenie wyższe dziennikarstwo.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 155 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzg.!!!! zgodne z kartą nauczyciela

Pracodawcy w Krakowie