BUTRAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
BUTRAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy BUTRAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUTRAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BUTRAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BUTRAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      dyżury w punktach pierwszej pomocy na kopalniach

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki lub uprawnienia ratownika medycznego. Praca w Rudzie Śląskiej na terenie KWK Bielszowice, możliwa również praca na terenie Bytomia i Jastrzębia Zdroju do uzgodnienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h
  • Fizjoterapeuta

    • pełny etat

      diagnoza, wykonywanie zabiegów na nowoczesnym sprzęcie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Fizjoterapia
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie, mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej