Czy to Twoja firma?

STP & DIN CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rudołtowice
STP & DIN CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy STP & DIN CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca STP & DIN CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Magazynier/ Operator wózka widłowego

    Intersilesia McBride
    • Strzelce Opolskie
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Magazynier/ Pakowacz

    PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
    • Opole
    Popularna
    Dodana
  • Operator wózka widłowego

    • umowa zlecenie
    Dodana

STP & DIN CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STP & DIN CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier / pomocnik napełniacza

    STP & DIN CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kędzierzyn-Koźle
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozładunek/załadunek samochodów ciężarowych, sortowanie butli, pomoc przy napełnianiu zbiorników ciśnieniowych gazami sprężonymi, pomoc przy obsłudze prostych pulpitów sterowniczych, współpraca z innymi działami, przestrzeganie przepisów BHP, procedur, instrukcji obowiązujących w spółce

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki widłowe UDT Praca pon.-pt. 6-14, 14-22

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rudołtowicach