Hotele Kresowianka Sp.z.o.o.s.k.

Czy to Twoja firma?

Hotele Kresowianka sp. z o.o..s.k. praca

Bydgoszcz

Witaj w świecie Hotele Kresowianka, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy Gość jest traktowany jak część naszej rodziny. Nasza historia rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy to otworzyliśmy naszą pierwszą restaurację w Gnieźnie, aby zaoferować wyjątkowe doznania kulinarne inspirowane bogactwem kuchni polsko-litewskiej. W 2006 roku, zdecydowaliśmy się na kolejny krok i przywitaliśmy pierwszych Gości w naszej restauracji w Bydgoszczy, która szybko stała się miejscem spotkań i relaksu dla wielu osób.

Rok 2010 był dla nas przełomowy – otworzyliśmy drzwi naszego hotelu, rozszerzając tym samym naszą ofertę o zakwaterowanie na najwyższym poziomie. Nasze pokoje, zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie, wyposażone są w dostęp do Internetu, telewizję satelitarną, a także inne udogodnienia, które sprawiają, że pobyt u nas jest jak domowe zacisze. Dla tych, którzy pragną pracy w podróży, oferujemy również elegancką salę konferencyjną.

Restauracja Kresowianka to serce naszej działalności, gdzie każdy posiłek jest przygotowywany z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół. Antyczne meble, suto zastawione stoły i ciężkie aksamitne zasłony tworzą atmosferę, która przenosi naszych Gości w inny wymiar – czas spokoju i autentycznych doznań. Nasza niepowtarzalna karta menu pełna jest smakołyków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W Kresowiance wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie, a całodobowa recepcja i monitorowany parking zapewniają bezpieczeństwo i wygodę. Nasz hotel to nie tylko miejsce noclegu, to przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć chwilę dla siebie, czy to w zaciszu własnego pokoju, czy w towarzystwie smaków naszej kuchni.

Zapraszamy do Hotele Kresowianka w Bydgoszczy, gdzie każdy Gość jest dla nas inspiracją, a nasza historia wciąż się pisze. Odkryj miejsce, gdzie gościnność łączy się z kulturą i gdzie każdy pobyt staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Hotele Kresowianka Sp.z.o.o.s.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Bydgoszcz
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Hotele Kresowianka Sp.z.o.o.s.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotele Kresowianka Sp.z.o.o.s.k.

Mapa Hotele Kresowianka Sp.z.o.o.s.k.

Hotel w Bydgoszsczy

Hotel w Koninie

Kresowianka- Inowrocław

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Toruń
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Hotele Kresowianka Sp.z.o.o.s.k. - oferty archiwalne

  • Kelner/ka

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Renomowana Restauracja zatrudni do pracy w pełnym wymiarze godzin na stanowisko: Kelner/ka.

      Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy z wybranymi osobami będziemy się kontaktować.

      Zakres obowiązków

      • obsługa Gości restauracyjnych

      Wymagania

      • miła aparycja
      • doświadczenie - mile widziane
      • dyspozycyjność
      • pracownitość
      • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy będzie dużym atutem

      Oferujemy

      • pracę w młodym energicznym zespole,
      • elastyczne godziny pracy
      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

Pracodawcy w Bydgoszczy