Czy to Twoja firma?

PROTEKTOR S.A. praca

Lublin

Od ponad siedemdziesięciu lat PROTEKTOR S.A. jest synonimem niezawodności i innowacyjności w branży obuwniczej. Nasze korzenie sięgają 1944 roku, co czyni nas jednym z najbardziej doświadczonych producentów obuwia specjalistycznego w Polsce. Jesteśmy dumni, że nasza siedziba znajduje się w Lublinie, skąd zarządzamy produkcją i dystrybucją obuwia ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego.

Nasza pozycja na rynku jest niepodważalna – jesteśmy czołowym polskim producentem w naszej branży. To zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata, pozwala nam eksportować nasze produkty na ponad 30 rynków na całym świecie, w tym w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Nasze obuwie jest wybierane przez profesjonalistów, którzy cenią sobie bezkompromisową jakość i bezpieczeństwo.

Rozwój jest dla nas kluczowy – w 1998 roku wkroczyliśmy na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, co było ważnym krokiem w naszej historii. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, co potwierdzają nasze strategiczne akwizycje, takie jak przejęcie ABEBA Spezialschuh-Ausstatter GmbH, Inform Brill GmbH oraz Prabos plus a.s. Te działania umocniły naszą pozycję i pozwoliły na pełną kontrolę nad Grupą Abeba.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy 139 osób w spółce i 394 w całej grupie. To dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy oferować szeroki wybór specjalistycznego obuwia, które spełnia nawet najbardziej rygorystyczne normy. Nasze doświadczenie i zdywersyfikowane portfolio produktów to nasza przewaga konkurencyjna.

W Protektorze S.A. łączymy tradycję z nowoczesnością, ciągle poszukując innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą standardy w naszej branży. Jesteśmy pewni, że nasze produkty staną na wysokości zadania w każdych warunkach, a nasze dążenie do doskonałości jest gwarancją satysfakcji dla naszych klientów na całym świecie. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

PROTEKTOR S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł

Oferty pracy PROTEKTOR S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROTEKTOR S.A.

Mapa PROTEKTOR S.A.

Siedziba główna

PROTEKTOR S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PROTEKTOR S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Łódź
  4. Nowy Sącz
  5. Puławy

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PROTEKTOR S.A. - oferty archiwalne

  • Obuwnik przemysłowy

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 100 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie rozkroju materiałów obuwniczych. Opracowywanie i wykorzystanie elementów za pomocą szycia i sklejania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: sprawność manualna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Lublinie