Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice praca

Ornontowice
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice
    • Ornontowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pełnienie funkcji dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczych
      Nauczyciel "lotny" (praca w różnych grupach wiekowych)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym lub wyższe zawodowe licencjat z przygotowaniem pedagogicznym. Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 449 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek (Pełny etat 25/25) (Uwaga - wynagrodzenie przypisane do nauczyciela stażysty z przygoto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ornontowicach