Moonbite Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Moonbite sp. z o.o. praca

Rzeszów

Od 2010 roku jako Software House zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości rozwiązań, w tym dedykowanego i autorskiego oprogramowania do zarządzania sprzedażą on-line, serwisów www oraz systemów klasy B2B, a także aplikacji wspomagających planowanie i organizację zadań w przedsiębiorstwie wraz z systemami CRM. Dostarczamy szereg produktów opartych o najnowsze technologie, zapewniamy również autorskie rozwiązania. Tworzymy strony internetowe, projektujemy i obsługujemy e-sklepy, wdrażamy systemy dedykowane i aplikacje mobilne.

Cały czas rozwijamy się, aby zapewnić naszym klientom obsługę na jak najwyższym poziomie.

Dołącz do nas!

Oferty pracy Moonbite Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Moonbite Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Moonbite Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Moonbite Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Programista PHP/Backend Developer

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dla naszych klientów tworzymy produkty oparte o najnowsze technologie, języki programowania oraz projekty graficzne zgodne z aktualnymi trendami dopasowując do potrzeb oraz branży klienta. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w potrzeby klienta oraz analizując jego dotychczasowe problemy po to aby precyzyjnie dobrać odpowiednie rozwiązania.

      Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, kreatywni profesjonaliści z wielu dziedzin. Są to menadżerowie, programiści, graficy i specjaliści do spraw marketingu internetowego, którzy z zaangażowaniem współpracują przy projektach, zawsze mając na celu sukces klienta.

      #workonthemoon

      Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Programista PHP/Backend Developer

      Zakres obowiązków

      • Programista systemów i serwisów backendowych

      • Tworzenie interfejsów API

      • Współpraca z programistami realizującymi aplikacje frontendowe

      • Współudział w tworzeniu architektury systemów

      Wymagania

      • Min. 2 lata doświadczenia

      • Chęć nauki nowych technologii

      • Znajomość Laravel - bardzo dobrze

      • Znajomość Eloquent ORM

      • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu RESTful API

      • Git

      • Linux (w zakresie niezbędnym do konfiguracji PHP/ Apache/ Nginx)

      Dodatkowo doceniamy

      • Znajomość JavaScript, Vue.js, Node.js

      • Doświadczenie z aplikacjami hybrydowymi

      • Umiejętności w dokumentowaniu REST API - Swagger

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B z atrakcyjnym systemem wynagradzania

      • Nowoczesne stanowisko pracy

      • Realizację ambitnych projektów

      • Szkolenia, wewnętrzne i zewnętrzne

      • Dostęp do wiedzy - firmowa biblioteka

      • Pomoc kolegów z zespołu. Nigdy nie zostaniesz sam z problemem

      • Spotkania i wyjazdy integracyjne

      • Pomoc najlepszych Project Managerów

  • Grafik Web Designer

    • Rzeszów
    • rekrutacja zdalna

      • Projektowanie interfejsów stron internetowych, sklepów internetowych i aplikacji webowych

      • Projektowanie interfejsów użytkownika

      • Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby on-line

      • Dbanie o identyfikację wizualną firmy, projektowanie i realizacja materiałów komunikacji wewnętrznej

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop
      • Mile widziana znajomość Adobe Illustrator, XD
      • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów aplikacji webowych, sklepów internetowych, stron www
      • Mile widziane znajomość projektowanie UX
      • Link do portfolio potwierdzające twoje umiejętności
      • Kreatywność, wyczucie estetyki i zaangażowanie

      • Rozumienie zasad projektowania dla urządzeń mobilnych - Responsive web design

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
      • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
      • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
      • Wygodne biurko oraz profesjonalny sprzęt do pracy
      • Dogodna lokalizacja w Rzeszowie
      • Samodzielność - duży wpływ na finalny wygląd projektu - chcemy abyś się rozwijał/a i kreatywnie podchodzimy do każdego projektu.
      • Tworzymy dedykowane rozwiązania dlatego każdy projekt jest inny.

Pracodawcy w Rzeszowie