PŁODNI.COM SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

PŁODNI.COM sp. z o.o. praca

Luboń

PŁODNI.COM SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Luboń
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy PŁODNI.COM SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PŁODNI.COM SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PŁODNI.COM SP. Z O.O.

Oddział Poznań

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PŁODNI.COM SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Magazynier - kompletacja i pakowanie zamówień

    • Luboń
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 3 360-3 728 zł / mies.
    • W ramach Grupy Płodni.com rozwijamy własne sklepy internetowe. W niektórych branżach takich jak zoologia jesteśmy wśród polskich liderów e-commerce. Stworzyliśmy i zarządzamy sklepem NaszeZoo.pl.

      Koszyk365.pl to platforma, która ma zrewolucjonizować zakupy artykułów domowych (spożywczych, chemii domowej, zabawek, etc.). Szukamy osób nastawionych na rozwój.

      Mamy jeden cel: Chcemy zostać liderem polskiego e-commerce!

      Zakres obowiązków

      Co będziesz robił/robiła?

      • Jako magazynier/ka trafisz do jednego z 3 działów – zespołu kompletacji, pakowania lub supportu. Zajmiesz się kompletacją zamówień klientów, zabezpieczaniem i pakowaniem paczek lub pomożesz w sprawdzaniu dostaw, inwenturach i rozkładaniu towaru.
      • Zadbasz o porządek w przestrzeni, w której wspólnie pracujemy.

      Wymagania

      Czego od Ciebie wymagamy?

      • umiejętności pracy w zespole
      • dokładności, sumienności i rzetelności
      • pozytywnego nastawienia

      Oferujemy

      Dlaczego warto pracować z nami?

      • nie musisz mieć doświadczenia w pracy jako magazynier/ka – nauczymy Cię wszystkiego!
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • przejrzysty system premiowy oparty na wynikach – samodzielnie pracujesz na swój sukces
      • premie roczne dla najlepszych osób
      • system poleceń - 400 zł brutto za każdą poleconą osobę!
      • możliwość awansu wewnątrz organizacji - 100% naszych liderów to osoby z rekrutacji wewnętrznej!
      • praca w młodym zespole
      • stały rabat pracowniczy na zakupy w Koszyk365.pl, bon urodzinowy na zakupy w Koszyk365.pl, prezenty dla rodziny z okazji Dnia Dziecka
      • karta Multisport finansowana w 80% przez firmę
      • szansa na pracę i rozwój w firmie stawiającej na innowacyjność i stały rozwój

Pracodawcy w Luboniu