Czy to Twoja firma?

MPM TRANS GRZONKA MATEUSZ praca

Kobiór
MPM TRANS GRZONKA MATEUSZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Kobiór
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MPM TRANS GRZONKA MATEUSZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MPM TRANS GRZONKA MATEUSZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MPM TRANS GRZONKA MATEUSZ - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c

    MPM TRANS GRZONKA MATEUSZ
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      załadunek, rozładunek, przewóz przesyłek paletowych, transport krajowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane prawo jazdy kat. C, krata kierowcy, świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy, aktualne badania psychotechniczne, prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kobiórze