Czy to Twoja firma?

Cen-Med Sp. z o.o. praca

Bytom
Praktyka lekarska specjalistyczna
Cen-Med Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Cen-Med Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cen-Med Sp. z o.o.

  • Fizjoterapeuta

    Cen-Med Sp. z o.o.
    • Bytom
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Cen-Med Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Cen-Med Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Lekarz - specjalista rehabilitacji medycznej

    • Bytom
    • staż/praktyka
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      leczenie pacjentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie wyższe- specjalista rehabilitacji, wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [System czasu pracy] : 10 h tygodniowo [Wymiar czasu pracy] : wg. harmonogramu pracy poradni rehabil
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Bytom

      Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: fizjoterapia
      • Inne wymagania: 5 lat doświadczenia zawodowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia: 27,00 zł brutto/h. Praca od poniedziałku do piątku 7 godzin dziennie.

Pracodawcy w Bytomiu