Czy to Twoja firma?

GWARANT Agencja Ochrony sp. z o.o. praca

Opole

GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o.

"GWARANT" Agencja Ochrony Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy "GWARANT" Agencja Ochrony Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "GWARANT" Agencja Ochrony Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "GWARANT" Agencja Ochrony Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
"GWARANT" Agencja Ochrony Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Katowice
  4. Poznań
  5. Gliwice
  6. Kłobuck
  7. Bydgoszcz
  8. Opole
  9. Zielona Góra
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca "GWARANT" Agencja Ochrony Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości

    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • GWARANT Agencja Ochrony Sp. z o.o. - firma działa na polskim rynku od 25 lat. Świadczymy usługi z zakresu ochrony mienia oraz prac porządkowych. Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach pracownik serwisu utrzymania czystości.

      Kontakt: Katarzyna

      tel. 726 950 081

      pn - pt w godzinach 9.00 - 12.00

      Zakres obowiązków

      Praca przy utrzymaniu czystości w salonie samochowowym, w tym: biura, szatnie, toalety

      Wymagania

      • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny);
      • chęci do podjęcia pracy;
      • niekaralność;
      • mile widziane doświadczenie w pracy;
      • dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • umowę o pracę, wynagrodzenie powyżej minimalnego wynagrodzenia krajowego,
      • wypłatę zawsze na czas;
      • możliwość pracy na zmiany;
      • dodatkowe 10 dni urlopu ( tylko stopień umiarkowany i znaczny);
      • przyjazną atmosferę;

Pracodawcy w Opolu