Czy to Twoja firma?

Restauracja GALICYJSKA Anna Kural praca

Brzesko
Gastronomia
Restauracja GALICYJSKA Anna Kural najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Restauracja GALICYJSKA Anna Kural

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja GALICYJSKA Anna Kural

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Restauracja GALICYJSKA Anna Kural poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Restauracja GALICYJSKA Anna Kural - oferty archiwalne

  • Kelner

    Restauracja GALICYJSKA Anna Kural
    • 2 800 zł / mies.
    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa konsumentów i imprez okolicznościowych. Praca w godzinach 8:00-20:00
      Praca co drugi dzień - 12/36

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzesku