Czy to Twoja firma?

Józef Marek praca

Szczyrk
Józef Marek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Józef Marek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Józef Marek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Józef Marek - oferty archiwalne

  • Prace porządkowe

    Józef Marek
    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie wskazanych pomieszczeń lub części ogólnych, utrzymanie czystości w budynku. Wykonywanie prostych prac porządkowych wokół budynku. w zależności od zapotrzebowania. Praca w Szczyrku (kilka obiektów), w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 80 godzin miesięcznie (dni i godziny pracy są ruchome zależnie od zleceń, możliwa praca o różnych porach dnia, również późnym wieczorem, w weekendy). Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł na godzinę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagana sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do dźwigania, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Szczyrku