Czy to Twoja firma?

Auto Salon Dejon & Dąbrowski sp. z o.o. praca

Legnica

Witaj w Auto Salonie Dejon & Dąbrowski, miejscu, gdzie pasja do motoryzacji łączy się z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Od 2005 roku jesteśmy dumnym autoryzowanym dealerem marki Peugeot, a nasza siedziba znajduje się w sercu Legnicy przy ulicy Poznańskiej 53. Nasza historia zaczęła się na platformie OTOMOTO, gdzie zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, oferując naszym klientom nie tylko samochody, ale przede wszystkim doświadczenia i emocje związane z jazdą.

Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych samochodów osobowych oraz dostawczych marki Peugeot i Citroën. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego z dumą oferujemy szeroki wybór samochodów dostawczych, które są nie tylko praktyczne, ale i stylowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Nasze usługi nie kończą się na sprzedaży. W Auto Salonie Dejon & Dąbrowski zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażną, w tym serwis, który gwarantuje, że Twój samochód będzie służył Ci przez lata. Dostępne są również części zamienne, co ułatwia utrzymanie pojazdu w idealnym stanie.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku jako autoryzowany dealer Peugeot, co jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są zawsze gotowi, by pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązanie motoryzacyjne, odpowiadające Twoim potrzebom.

W Auto Salonie Dejon & Dąbrowski wierzymy, że zakup samochodu to więcej niż transakcja – to początek relacji, która opiera się na zaufaniu i zrozumieniu. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Legnicy, aby doświadczyć naszej wyjątkowej oferty i poczuć różnicę, jaką tworzy zaangażowanie i profesjonalizm. Razem możemy wybrać drogę, która najlepiej odpowiada Twojemu stylowi życia i potrzebom biznesowym.

Auto Salon Dejon & Dąbrowski sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Legnica
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Auto Salon Dejon & Dąbrowski sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Auto Salon Dejon & Dąbrowski sp. z o.o.

Mapa Auto Salon Dejon & Dąbrowski sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Auto Salon Dejon & Dąbrowski sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Legnica
  4. Warszawa
  5. Lubin
  6. Bielsko-Biała
  7. Złotoryja
  8. Bydgoszcz
  9. Bolesławiec
  10. Brzeg Dolny

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Auto Salon Dejon & Dąbrowski sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Opieka nad chorym leżącym

    • Krosno Odrzańskie
    • umowa o pracę tymczasową
    • pełny etat
    • -2 600 zł / mies.
    • Pomoc w opiece i pielęgnacja chorego, leżącego - mężczyzny.

      Zwykłee prace codzienne: pranie, sprzątanie, podszykowanie jedzenia.

      Zapewniam zakwaterowanie i wyżywienie.

      Zakres obowiązków

      Opieka nad chorym leżącym mężczyzną. Pełena zakres pomocy.

      Wymagania

      mile widziana doświadczenie w podobnej pracy.

      Oferujemy

      Pełne zakwaterowanie

      Wyrzywienie.

Pracodawcy w Legnicy