Czy to Twoja firma?

,,BAUMAX Henryk Bender praca

Kalinowice
,,BAUMAX Henryk Bender najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy ,,BAUMAX Henryk Bender

Praca alert - powiadomienia

Praca ,,BAUMAX Henryk Bender

  • Gipsiarz

    ,,BAUMAX Henryk Bender
    • Zamość
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

,,BAUMAX Henryk Bender poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ,,BAUMAX Henryk Bender - oferty archiwalne

  • Malarz budowlany

    • Zamość
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Malowanie powierzchni oraz szpachlowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętności w zawodzie malarz budowlany
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Zamość
    • 2 800-3 100 zł / mies.

      Gipsowanie, malowanie, glazura.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane, chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 100 PLN

Pracodawcy w Kalinowicach