Czy to Twoja firma?

FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE KARINA KARINA TOMECKA praca

Świętochłowice
FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE KARINA KARINA TOMECKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Świętochłowice
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE KARINA KARINA TOMECKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE KARINA KARINA TOMECKA

Praca FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE KARINA KARINA TOMECKA - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE KARINA KARINA TOMECKA
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      strzyżenie damskie i męskie włosów krótkich, średnich i długich, koloryzacja itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer
      • Inne wymagania: z, Min. 1 rok praktyki w zawodzie, Pracodawca gwarantuje podnoszenie kwalifikacji - szkolenia specjalistyczne w zakresie fryzjerstwa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System i rozkład czasu pracy: Salon czynny: 9.00-19.00 / system pracy ustalony wg grafiku, Proponowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świętochłowicach