Czy to Twoja firma?

RENATA ZIĘBA GABINET LEKARSKI lek.Renata Zięba PEDIATRA SPECJALISTA CHORÓB PŁUC praca

Tarnów
RENATA ZIĘBA GABINET LEKARSKI lek.Renata Zięba PEDIATRA SPECJALISTA CHORÓB PŁUC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pielęgniarka Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy RENATA ZIĘBA GABINET LEKARSKI lek.Renata Zięba PEDIATRA SPECJALISTA CHORÓB PŁUC

Praca alert - powiadomienia

Praca RENATA ZIĘBA GABINET LEKARSKI lek.Renata Zięba PEDIATRA SPECJALISTA CHORÓB PŁUC

  • Pielęgniarka (o)

    RENATA ZIĘBA GABINET LEKARSKI lek.Renata Zięba PEDIATRA SPECJALISTA CHORÓB PŁUC
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RENATA ZIĘBA GABINET LEKARSKI lek.Renata Zięba PEDIATRA SPECJALISTA CHORÓB PŁUC - oferty archiwalne

    • Tarnów
    • Zakres obowiązków

      pielęgniarka

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe, doświadczenie na stanowisku, posiadanie prawa wykonywania zawodu. Praca w Tarnowie, dwa razy w tygodniu w godz. 7:30-15:00, raz w tygodniu w godz. 13:00-18:00, praca na umowę zlecenie, wynagrodzenie: 25 zł/h brutto. Kontakt: Gabinet Lekarski Lek. Renata Zięba Pediatra Specjalista Chorób Płuc, ul. Urszulańska 15/2, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 509 371 845.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł/h brutto

Pracodawcy w Tarnowie