ZTE Katowice Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ZTE Katowice sp. z o.o. praca

Siemianowice Śląskie

ZTE.pl jest spółką wyspecjalizowaną w przewozach ładunków ponadgabarytowych, ciężkich oraz specjalnych.

Swoim klientom zapewniamy pełną organizację oraz obsługę transportu na terenie całej Unii Europejskiej, Skandynawii i Ukrainy.

W celu pełniejszego zaznajomienia się z profilem naszej działalności zapraszamy na stronę internetową:

www.zte.pl     www.serwis.zte.pl   www.truck.zte.pl

ZTE Katowice Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZTE Katowice Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZTE Katowice Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZTE Katowice Sp. z o.o.

Siedziba główna

ZTE Katowice Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdynia
  4. Kraków
  5. Rabka-Zdrój
  6. Gliwice
  7. Siemianowice Śląskie
  8. Warszawa
  9. Częstochowa
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZTE Katowice Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik Samochodowy - Bosch Car Service

    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • W związku z dynamicznym rozwojem ZTE BOSCH Serwis poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

      MECHANIK SAMOCHODOWY

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie napraw mechanicznych pojazdów.
      • Wykonywanie diagnostyki pojazdów w zakresie mechaniki.
      • Dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek.
      • Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności.
      • Przestrzeganie zasad pracy ustalonych w Firmie.
      • Szczególna dbałość o powierzone mienie Klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie zgodne z zajmowanym stanowiskiem.
      • Doświadczenie w pracy na omawianym stanowisku.
      • Umiejętność współpracy z Klientami oraz Zespołem Firmy.
      • Skrupulatność, uczciwość, sumienność oraz odpowiedzialność.
      • Kreatywność przy wykonywanych pracach.

      Oferujemy

      • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin.
      • Atrakcyjny system premiowania.
      • Pracę w młodym zespole Firmy z długoletnią tradycją.
      • Możliwości rozwoju. Szkolenia w Centrum Bosch Service
      • Gwarancja terminowej płatności wynagrodzenia.
  • Mechanik Pojazdów Ciężarowych - ZTE TRUCK SERWIS

    • 6 000-12 000 zł / mies.
    • W związku z dynamicznym rozwojem ZTE TRUCK Serwis poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

      Mechanik Pojazdów Ciężarowych

      • Wykonywanie napraw mechanicznych samochodów ciężarowych i naczep.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Możliwości rozwoju. Szkolenia w ramach sieci Alltruck.
  • Kierowca Międzynarodowy C+E - Transport Ponadnormatywny UE

    • 13 000-18 000 zł / mies.
    • Poszukujemypracowników na stanowisko:

      Kierowca Międzynarodowy C+E - Transport Ponadnormatywny UE

      • miejsce wykonywania pracy: teren całej UE

      Wymagania

      • prawo jazdy kategorii C+E
      • cyfrowa karta kierowcy
      • mile widziany mieszkaniec województwa śląskiego

      Oferujemy

      • atrakcyjny system wynagradzania
      • gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia
      • ubezpieczenie lekowe PZU
      • nowoczesny, zaawansowany technicznie tabor samochodowy - SCANIA
      • jednoosobową obsadę
      • jazdę na kierunkach: Europa Zachodnia + Skandynawia
      • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich