Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY -ANDRZEJ ŻABICKI praca

Szczecin
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY -ANDRZEJ ŻABICKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY -ANDRZEJ ŻABICKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY -ANDRZEJ ŻABICKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY -ANDRZEJ ŻABICKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY -ANDRZEJ ŻABICKI - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY -ANDRZEJ ŻABICKI
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ROBOTY BUDOWLANE

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 23 - 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO/GODZINA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinie