Unitube Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Unitube Sp. z o.o. praca

Zawadzkie

UNITUBE Sp. z o.o.

Od ponad 15 lat dostarczamy naszym klientom rury stalowe i profile zamknięte, których parametry spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Naszym celem jest być niezawodnym dostawcą dla naszych odbiorców. Dostarczać im na czas towary o gwarantowanej jakości zgodnie z ich wymaganiami. Służyć doradztwem i szerokim serwisem. Oferować logistykę towarów na miejsce przeznaczenia.

Unitube Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Unitube Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Unitube Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Unitube Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Białystok
  5. Bydgoszcz
  6. Kraków
  7. Łódź
  8. Olsztyn
  9. Pruszków
  10. Będzin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Unitube Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Biurowy

    • Zawadzkie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • -3 800 zł / mies.
    • Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE HANDLOWYM

      Umowa na okres próbny

      Praca od lipca 2021

      Zakres obowiązków

      • praca w dziale handlowym firmy zajmującej się międzynarodową sprzedażą rur i profili stalowych.

      Wymagania

      • wykształcenie: wyższe ekonomiczne lub techniczne (minimum licencjat),
      • prawo jazdy kat.B,
      • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.

      Oferujemy

      • praca w systemie jednozmianowym w stałych godzinach, od 7 do 15.

Pracodawcy w Zawadzkiem