Czy to Twoja firma?

TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Lublin
Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych
TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Lublin
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Spawacz konstrukcji stalowych.

    TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Świdnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Spawanie dachu i profilów metodą MAG, kontrola spawów, szlifowanie detali, przygotowywanie do spawania, obsługa elektronarzędzi (szlifierka).

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Precyzja, dokładność, zaangażowanie, posługiwanie się elektronarzędziami, spawanie metodą MAG.
      • Inne wymagania: Wymagane uprawnienia spawalnicze, doświadczenie zawodowe mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie