Czy to Twoja firma?

DOMEX sp. z o.o. praca

Dzierżoniów

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z naszej roli jako jednego z czołowych polskich producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku, a nasza pasja i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości produktów tylko wzrosły, gdy w 2002 roku przenieśliśmy naszą siedzibę do Dzierżoniowa.

W DOMEX SP. Z O.O. tworzymy nie tylko hydranty, łączniki i kształtki stalowe, ale także dostarczamy kompleksowe usługi, takie jak obróbka skrawaniem CNC i malowanie proszkowe. Nasze produkty i usługi są synonimem innowacji i jakości, co pozwala nam na ciągłe samodoskonalenie i rozwijanie naszej szerokiej gamy ofert.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, oferując gotowe rozwiązania lub współpracując w procesie tworzenia wyrobów marki własnej. Nasze zarządzanie oparte na wartościach jest fundamentem, który warunkuje zrównoważony rozwój naszej firmy. Wierzymy, że dzięki temu podejściu możemy nie tylko spełniać, ale i przekraczać oczekiwania naszych klientów.

Nasza reputacja jako zaufanego producenta kontraktowego wykracza poza granice kraju. Współpracujemy z uznawanymi na świecie firmami z branż takich jak włókiennicza, maszyny rolnicze czy automotive, co świadczy o międzynarodowym uznaniu naszej marki.

W DOMEX SP. Z O.O. zawsze stawiamy na ludzi – nasz zespół liczy 70 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy. Każdego dnia, z zaangażowaniem i profesjonalizmem, przyczyniają się do tworzenia produktów, które są synonimem niezawodności i innowacyjności.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i wartości, które nas kierują. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość, opartą na solidnych fundamentach i wzajemnym zaufaniu.

DOMEX SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing obsługa klienta / call center

Oferty pracy DOMEX SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOMEX SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOMEX SP. Z O.O.

Siedziba główna

DOMEX SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOMEX SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pilarz (operator produkcji)

    DOMEX SP. Z O.O.
    • Dzierżoniów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa piły taśmowej i urządzeń pomiarowych, wykon. kompleksowych detali zgodnie z rys. technicznych, kontrolowanie jakości sporządzonych części, dbanie o stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
      • Inne wymagania: poziom wykształcenia: zawodowy i średni, doświadczenie zawodowe min. 2 lata, umiejętności obsł. piły, czytanie rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 23 zł na h
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dzierżoniowie