STUDIO FRYZUR ORYGINAŁ BOŻENA BAGIŃSKA

świadczenie usług w zakresie fryzjerstwa
STUDIO FRYZUR ORYGINAŁ BOŻENA BAGIŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Fryzjer Mysłowice
w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy STUDIO FRYZUR ORYGINAŁ BOŻENA BAGIŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STUDIO FRYZUR ORYGINAŁ BOŻENA BAGIŃSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Stylistka Paznokci ! Umowa o pracę

    KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok
    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 600-9 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca STUDIO FRYZUR ORYGINAŁ BOŻENA BAGIŃSKA - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    • Mysłowice
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Samodzielna obsługa klienta. Strzyżenie i koloryzacja.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjerstwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mysłowicach